adana arkadaşlık çet sitesi

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

ADANA ARKADAŞLIK ÇET SİTESİ

ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu adana arkadaşlık çet sitesi 'dir. Sabahları ufkumdan, Her gün sen doğuyorsun, Aynaya her baktığımda, Karşımda sen oluyorsun. Akan göz yaşlarımda, Damla damla hep sen varsın, Gözlerimde uykum sensin, Kalbimdeki duygum sensin. Akşamları karanlık deyil, Gönlüme katmer katmer , Sen hep sen süzülüyorsun, Rüyamda sen düşümde sen. Dün gece düşleimde, Doya doya öptüm seni, Yorgan misali üstüme , Çekip te örttüm seni.

Sen beni karınca gibi küçümsüyorsan eğer; Ben seni ağustos böceği gibi tembel; Kendimi ise kışın sana birşey vermeyecek kadar akıllı görüyorum bilmiş ol. hayatın ıkı yuzu vardır uzunlugu gunese genıslı ıse tutkulara baglıdır adana arkadaşlık çet sitesi ilişki sepeti'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir.

üzülme der mevlana ve devam eder ,kızma hiç kimseye yaptıklarından dolayı,aksine teşekkür etihanet edenleresadakatı öğrettikleri için...minnet duy yalancilaradoğrunun farkınavarmanı sağladıkları için...mutsuz edenlere dua etmutluluğu daha derin hissettirdikleri için...hayat bu yüzden daha güzel...siyahlar beyazı farkettirdiği için... Yeni nesil adana arkadaşlık çet sitesi olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi bir insan kimin yanında susuyosa aslında onunla konuşmak ister..