arkadaş olma sitesi

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

ARKADAŞ OLMA SİTESİ

ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu arkadaş olma sitesi 'dir. Sevdamın öksüzlüğüne alışabilirim belki ama Sesinin uzak yolların sonunda olması acıtıyor içimi. Suskunluğun en büyük silahındı, suskunluğunla vurdun beni.. Söylesene, unutulmak kime yakışıyor..? Unutan sen olsan da, sana bile yakışmıyor.. Merak etme, üstüne giydirmedim bu duyguyu, unutulmayan olmak sende daha güzel duruyor. Görüyorsun işte, aşka ve sana ihanet etmiyorum.. Benim kırgınlığım aşka. Sen üstüne alındın

arkadaş olma sitesi ilişki sepeti'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Bak Buutun GüzeIIikIerin Tümü Sende Bak Sende GüIümsüyor En Amansız ÖzIemIer Unut Bir Yerde Bensiz OIduğunu, Çaresiz AyrıIıkIar SevenIerIe YüceIir Hadi SiI GözIerini GüIşene!. Bitimsiz Bir Sevdadır Yaşamak Sevmekse En GüzeIi MutIuIukIarın Sense İçimde En TanrısaI Gerçeksin İşte Yüreğim BiIdiğince Çarpıyor Sen, Sen Diye Sende GözIerim, Sende EIIerim, Sende Sen OIan VarIığım Düşünsene! . Bakma Sen YağmurIarın Sağnak DöküIdüğüne Bakma Sen GeceIerin KaranIığına Bu Pembe Umut Sütten De Beyaz Bu SenIi HayaI GüIden De Kırmızı İşte Renk Renk ÇiçekIeri Aşkımızın Görsene!

Yeni nesil arkadaşlık arkadaş olma sitesi olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. cok istedim hayatın toz pembe olmasını ama bilmiyordum birgün hayatın pembe tozlarında bogulacagımı Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Erkekler arı gibidir çiçekten çiçeğe konar,kadınlar ise rakıya benzer ki şişede durdukları gibi durmazlar. Eğer aşk karşılıklı olsaydı, tek taraflı aşkın en güzel aşk olduğunu inkar ederdi. Ben akıllı davranışlarda yön bulan hayatı severim Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi?