arkadaş siteleri

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

ARKADAŞ SITELERI

İnsanlar teknolojinin hayatın her alanına yayılmasından dolayı arkadaşlık, sevgili bulma, manita yapma gibi ilişkilerini de sanal ortama taşımıştır. Eskiden yüz yüze yapılan kadın erkek görüşmeleri artık çok uzaktaki erkek, kız, kadınla bile sanal ortam üzerinden yapılmaktadır. İletişim insanlığın sürekli olarak ihtiyaç duyduğu bir gereksinimdir. İnsanoğlu sürekli olarak iletişim kumak istediğinden teknolojinin ona sunduğu bu yeni sepeti ve erkekler ile tanışmaarkadaş, sevgili veya manita olma fırsatı sonuna kadar değerlendirmektedir. Buna bağlı olarak da internet üzerinden erişebileceğiniz birçok tanışma ve arkadaş bulma siteleri mevcuttur. Arkadaşlık insanoğlu için önemli bir değerdir. Sevinçlerini, üzüntülerini, dertlerini ve daha birçok yaşamsal faaliyetini çevresindekiyle paylaşmak isteyen kişi bu yüzden "arkadaşa" ve çevresinde geliştireceği arkadaşlıklara ihtiyaç duyar. Günümüzde gelişen teknoloji insanları evlerine tutsak etmiş olsa bile erkek,kız,dul kadınlar internet üzerinden arkadaş siteleri'ni kullanarak yeni bir arkadaş veya sevgili bulabilmektedir. İnternet üzerinden kurulan "arkadaşlıklar" halk arasında çok fazla onaylanmıyor gibi görünebilir. Bunun nedeni bazı arkadaş siteleri üzerinde yapılan internet dolandırıcılığıdır. Tanışma sitesi sahipleri kendine arkadaş edinmek amacıyla interneti kullanan erkek,kız ve kadınlardan para kazanmak adına bazen onların duygularını hiçe sayabilimektedir. Çoğu gerçek insan bile olmayan, bilgisayardan yapılan yazışmalarla kişilerden bazı taleplerde bulunmaktadır. Bu nedenler de kişilerin ilişki ve arkadaş sitelerine olan güvenini yok etmektedir.

Teknolojik gelişmelerin tamamen insanların iyiliğine hizmet etmesi amacıyla yapıldığı düşünülmese de kullanımında kişilerin mutluluğunu göz önüne almak esastır. Buradan hareketle arkadaş siteleri arasında yerini alan ilişki sepeti sizlere aradığınız kız arkadaşı, sevgili ve manitayı sunmak için çalışmalarına başlamıştır. ilişki sepeti tamamen ücretsiz arkadaş sitesi'ne katılan her erkek,kadın,kız üye bilgilerini doğru bir şekilde yansıtması için bazı uygulamalardan geçirilmektedir. Bu anlamda en doğru profillere sahip olan bir sevgili arama sitesi'dir. ilişki sepeti arkadaş sitesi yöneticileri tarafından her üyenin bilgilerinin tutarlılığı, doğruluğu ya da sizlere belirtilen bilgilerdeki doğruluk payı mümkün olduğunca araştırılmaya çalışılmaktadır.

Böylece sizlere sanal ortamda oluşan ama ömür boyu sürmeye doğru yol alan arkadaşlık ve ilişki sunmak için çalışmaktayız. ilişki sepeti tanışma sitesi'nde erkek, kadın, dul, bekâr vb her türden kişiye rastlamanız mümkündür. Çevrimiçi bulunduğunuz süre içerisinde size en uygun erkek veya kız profiline ulaşmak için yeterli arama çubuğu da size hizmet etmektedir. Arama çubuğuna istediğiniz özellikleri azarak kendinize uygun bir kız arkadaş, yeni bir sevgili veya manita seçebilirsiniz. ilişki sepeti kadın arkadaş bulma ve tanışma sitesi üzerinden tanışıp mutlu bir yuva kurmak da sizlere bağlıdır. İkinci evlilik için kendine uygun eş arayanlar ya da hayatının aşkını önce tanıyarak sonra görerek bulacağına inanan kadın ,erkek ve sepeti ilişki sepeti arkadaş siteleri üzerinden sağlam bir ilişkinin temellerini atmak için üye olmaktadırlar. ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma sitesi yöneticileri bu gibi durumlarda hiçbir özel yazışmaya müdahale etmemektedir. Yapılan tüm yazışmalar erkek ve sepeti arasında kalmaktadır. Yalnızca şikâyet geldiğinde ya da karşıdaki kişi sizi aşağılayıcı ya da hakaret içerikli bir ithamda bulunduysa bu durumlarda site yöneticileri mesajlara müdahale etmektedir. Bu anlamda yapılan yazışmaların gizliliği özel hayata saygı çerçevesinde değerlendirilir. İnternet üzerinde yer alan bazı arkadaş siteleri'nde üyelerde ya da görüşmelerde belirli bir ücret talep edildiği bilinmektedir. ilişki sepeti ücretsiz arkadaşlık siteleri bu ücreti almayan sayılı sitelerdendir. Tamamen üyelerinin kullanım amacına hizmet eden ve onlardan bu gibi haksız kazançları talep etmeyen ilişki sepeti arkadaş bulma sitesi'nde üyelikten görüşmeye kadar her şey ücretsizdir. Zaten bu gibi durumlar için para talep eden sitelerde yazışmaların çoğu zaman bilgisayar ile yapıldığı bilinmektedir. ilişki sepeti sevgili bulma ve tanışma sitesi'nde ise her yazışmaya katılan kişi gerçek kişiliklerdir. Erkek ve kadınların kendi iradeleri ile oluşturdukları profiller ile yazışmalar yapılmakta, bu anlamda da diğer rakiplerine açık ara fark atmaktadır. Sizde kendinizi yalnız hissediyorsanız, evde yalnızlıktan bunalmış sohbet edecek bir kız arkadaş, dul bayan arkadaş, veya sevgili arıyorsanız ya da hayatınız akına rastlamak için bekliyorsanız ilişki sepeti arkadaş siteleri'ne ücretsiz üye olarak yeni hayatınıza giden yolda ilk emin adımlarınızı atmaya başlayabilir, çevrenize ve kendinize ne kadar şanslı olduğunuzu gösterebilirsiniz.