arkadaş sitesi

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

ARKADAŞ SITESI

Erkek, kadın ve sepeti son günlerde kendilerine bakmak için bile yeterli zamana sahip değillerdir. Çünkü gelişen dünya sayesinde yalnızca eve ya da işe bağımlı hale gelmişlerdir. Hep daha çok çalışmak ve hep daha çok para kazanmak hırsı erkek ve kadınların kendilerini bile unutacak seviyeye getirmiştir. Bu yüzden de eskiden beri devam eden bazı duygular tarihe karışmakla yüz yüze kalmıştır. Bu duygulardan bir tanesi de arkadaşlık duygusudur. Arkadaşlık her insanın karşılaşması gereken önemli bir yaşam deneyimidir. Erkek , kız ve kadınlar arkadaşlık sayesinde kendine yetemediği durumlarda birilerinden yardım alırlar. Zaten toplumun giderek insanlık duygularından ulaşmasının nedeni de "arkadaşlık" ilişkilerinin zayıflıyor oluşudur. Erkek , kız ve kadınlar teknolojiye bağlanıp evlere kapandıkça teknolojik gelişmeler bu duyguları yaşamaları yönünde hızlanmaya başlamıştır. İnsanların değişen dünyada sevgili,manita veya arkadaş edinebilmelerini sağlamak için internet kullanıcıları tarafından ortaya atıldığı günden beri çok fazla ilgi gören arkadaş sitesi kurulmuştur. Bu tanışma siteleri erkek ve sepetia internet üzerinden arkadaş,sevgili,manita veya ilişki edinebileceklerini vaat eder. Ne yazık ki hepsinde böyle bir vaat olmasına karşın birçoğu kişilerden yalnızca belirli bir ücret talep etmektedir. Bunu çoğu zaman bilgisayar üzerinden gerçekleştirdikleri sohbet ile sağlayan arkadaş sitesi , bu şekilde birçok insanın duygularını sömürmekte aynı zamanda da maddi zarara uğratmaktadır. İnsanlar bu tarz konuları duydukça sevgili bulma ve tanışma siteleri'ne olan güvenini yitirmekte ve kendirlini yalnızlığa mahkûm etmektedir. Hâlbuki bu arkadaş bulma siteleri arasında gerçekten de insanlara unutulan bir değeri yaşatmak için kurula ilişki siteleri'de vardır.

ilişki sepeti, ücretsiz mesajlaşmaarkadaş siteleri arasında kendine önemli bir yer edinmiş, tamamen ücretsiz bir sevgili arama ve manita yapma sitesi'dir. Erkek , kız ve kadınların yalnızlıklarını paylaşmaları, kendilerine sevgili, manita, ilişki, kız arkadaş edinmeleri, sıkıştıkları ortamda biraz da olsa rahat etmelerini sağlamak amacına hizmet eden ilişki sepeti bayan arama sitesi'ne üyelik dâhil olmak üzere her şey ücretsizdir. Sizlerden diğer arkadaş arama sitelerinin talep ettiği gereksiz ve haksız ücretleri istememektedir. Çünkü ilişki sepeti'ta her profil gerçek erkek,kadın ve sepetia dayanmaktadır. Site yöneticileri ise insanlara arkadaşlarıymış gibi konuşacak program yönlendirmek yerine üye olmaya çalışan kişilerin bilgilerini doğrulamakla meşgul olurlar. ilişki sepeti üye olmaya çalışan her kız,erkek veya kadının bilgileri olabildiğince doğrulanmaya çalışılmaktadır. Erkek , kız ve kadınların bazı noktalarda belirli prosedürlere tabii tutularak üye yapılması gerçekliğin ortaya konması adınadır. Bu yüzden de ilişki sepeti tanışma ve ilişki sitesi'nde kurulacak olan her arkadaşlık gerçek bir sevgili,manita,aşk ilişkisine dönüşmek için başlamaktadır.

ilişki sepeti kadın arkadaşı bulma ve tanışma sitesi üzerinden tanışmak ve yeni bir yuva veya arkadaş ilişkisi kurmak hayalinizi gerçekleştirebileceğinizi de unutmayın. Tüm erkek, kız, dul kadın kullanıcılarımız profillerine yaşlarını ve medeni durumlarını eklemektedirler. Bu sayede kendinize uygun fiziksel özelliklere sahip kişilerle tanışmanız hem kolay hem de daha güvenilir olur. Tanıştığınız insanı öncelikle görüşmeden, ona güvenene kadar tanırsınız. Sonrasında o insanla bir gelecek düşünmeye başlarsanız ilişkinizi gerçek dünyaya taşır ve belki de hayatınızın aşkını ilişki sepeti arkadaş arama ve sevgili edinme sitesi sayesinde bulabilirsiniz. Tüm bunlara ulaşmak için sizlere arkadaş sitesi olarak hizmet etmekten gurur duyan muahhbet sepeti ücretsiz tanışma sitesi üzerinde kendinize bir profil oluşturarak işe başlayın. Bulunduğunuz süre içerisinde profilinizde değişim yapma hakkına sahipsiniz. Böylece sizi arayanlarında size çabuk ulaşmasını sağlamış olursunuz. Tamamen ücretsiz olarak sizlere bu imkânı sağlayan ilişki sepeti önemli bir sevgili, manita, ve arkadaş bulma noktasıdır. Her ilden kullanıcıya sahip olan ilişki sepeti sizlerin yaptığı görüşmeler yalnızca yazışmayı yapan erkek,kız ve dullar arasında gizli kalmaktadır. Yalnızca sizlerin isteği üzerine bakılabilmesi için saklanan konuşmalar, eğer siz istemezseniz belirli bir süre sonra kendiliğinden silinecek şekilde programlanmıştır. Özel hayata saygı ilişki sepeti arkadaş sitesi'nin temel prensibidir.