arkadaş

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

ARKADAŞ

Erkek ve kadınlar günümüzün gelişen koşullarında kendilerini oldukça yalnız hissetmektedir. Bunun nedeni sürekli olarak çalışmaları ve kendilerine zaman ayıramamalarıdır. Günlük yaşamlarını iş üzerine kuran ve sanki bu durumu normal bir şeymiş gibi kabul eden erkek, kız ve kadın bireyler gün geçtikçe daha fazla yalnızlaşmakta ve buna bağlı olarak da toplumda olumsuz ruhsal bir durum ortaya çıkmaktadır. Eskiden yaşanan ilişki'lerin, arkadaşlık'ların samimiyeti bu durumların yaşanmasına engel olmaktaydı. Şimdi ise erkek, kız ve dul kadın'lar ilişkilerden çok işle ilgilidir. Yoğun stres altında çalışan ve kendinden bile haberi kalmayan erkek, kadın ve kızsevgili, manita, arkadaş, arkadaşlık gibi kavramların bile anlamından uzak olarak yaşamaktadır. Gelişen teknolojiye bağlı olarak sürekli olarak bencilleşen insanoğlu kendi çevresinde olup bitenlere bile duyarsız hale gelmiştir. Çevresindeki komşularını tanımamakta dolayısıyla kendine arkadaş edinme, sevgili bulma konusuna hiç takılmamaktadır. Oysaki diğer erkek,kız ve kadınlar ile ilişki kurmak, arkadaş olmak kişinin sağlam bir psikolojiye sahip olmasının en önemli yoludur. Erkek, kadın ve sepetiın psikolojik problemleri yenmelerinde çevresindeki insan sayısının önemli bir unsur olduğ bilinmektedir. Yani Erkek, kız ve kadınların çevreyle olan bağları daha sağlıklı bir toplum yaratmak için gereklidir.

Evlerine hapsolan erkek, kadın ve sepeti çevreyle iletişim kurmada yetersiz kalırlar. Bazen internet başından kalkmayan ve kadınlarla nasıl iletişim bile kurulmayacağını bilen erkek,kız ve kadınlar ile yüz yüze anlaşmak oldukça zor olacaktır. Böyle insanlar daha çok görmedikleri bir kız veya kadın ile daha rahat konuşabilmektedir. Bu yüzden de arkadaşlık siteleri en doğru ortamdır. Erkek ve sepetiarkadaş edinme siteleri yardımıyla kendilerine arkadaş, sevgili, manita, eş bulabilmektedir. Ancak bu hizmetler yalnızca bizim gibi alanında uzman arkadaş bulma ve tanışma sitelerince "ücretsiz" olarak sunulmaktadır. Çoğu arkadaşlık sitesi kendi çıkarlarını göz önünde tutarak kullanıcılarından sürekli para talep eder. Üyelik ücreti ya da görüşme ücreti adı altında alınan bu paranın yasal dayanağı olmadığı gibi size verilen hizmetinde çoğu zaman gerçeklik payı yoktur. Bu tarz para üstüne kurulmuş arkadaş ve sevgili bulma siteleri ya bazı bilgisayar programlarını ya da kiraladıkları bir kişiyi ayarlayıp sizlere gerek bir insanmış gibi sunarak sizlerin duygularını sömürmektedir. Hâlbuki ilişki sepeti arkadaş edinme ve sevgili bulma sitesi'nde her kullanıcının gerçek erkek,kız ve dul kadın lar olduğunu anlamak için site çalışanları sürekli gerekli prosedürlerin uygulanmış olmasına dikkat etmektedir.

ilişki sepeti kadın arkadaş bulma ve tanışma sitesi üyesi olmak için başvuran herkes kendi gerçek bilgilerini vermek zorundadır. Çünkü ilişki sepeti manita bulma sitesi erkek, kız ve kadınların profillerini doğrulamak için üye olmak isteyen kişiyi bazı sorularla ve prosedürlerle kontrol etmekte, kimsenin sizinle dalga geçmesine izin vermemektedir. ilişki sepeti arkadaşlık sitesi her girdiğinizde konuştuğunuz ya da konuşacağınız erkek ve kızın gerçek bir erkek ve kız olduğundan emin olarak görüşmenizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Bu noktada yapılan görüşmelerde yalnızca sizler arasındadır. Siz ve karşı taraf arasında yapılan görüşme yalnızca ikiniz arasında gizli kalacak, bu anlamda özel hayatınıza saygı konusuna oldukça dikkat edilecektir. Sizden bir şikâyet gelmediği ya da herhangi bir talep olmadığı sürece saklanan yazışmalar belirli bir süre sonra da tamamen silineceğinden yaptığınız görüşmelerde gizlilik ilkesinin sonuna kadar korunduğundan emin olabilirsiniz. Arkadaş bulmak için başvuracağınız her tanışma sitesi'nde korunmayan gizlilik kanunu sohbetlere katılan sürpriz kişilerle fark edilebilmektedir. Böyle durumlarda kişisel bilgileriniz de tehlike altındadır. Sizde dünyanın yalnızlığından sıkılmış ve kendinize bir dert ortağı arıyorsanız ilişki sepeti kız arkadaş bulma siteleri tam size göre. Hemen ilişki sepeti arkadaşlık sitesi üyesi olarak profilinizi tamamlayabilir ve kendinize uygun erkek, kız ve dul kadın lar ile görüşmeye başlayabilirsiniz. Kendinize en uygun sepetiın profillerine ulaşmak için ise bilgilerinizi doğru verdiğinizden emin olun. Ortak özellik bakımından en uygun profiller sistem tarafından size sunulacaktır. Böylece sizi uğraştırmadan sistem size uygun erkek,kadın veya kızı yönlendirmiş olacaktır. Ayrıca yapılan görüşmelerde siz istemediğiniz sürece bazı özel kişisel bilgileriniz de paylaşılmayacaktır.