arkadaşlık sitesi bedava mesajlaşma

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

ARKADAŞLIK SİTESİ BEDAVA MESAJLAŞMA

ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu arkadaşlık sitesi bedava mesajlaşma 'dir. Gülmeyeceksin her gülenle, Ağlamayacaksın her ağlayanla, Severken ayrılmış sevgililer gibi dizlerini dövüp pişman olmayacaksın sonradan, Keşke şimdi yanımda olsaydı da onu ne kadar sevdiğimi söyleseydim demeyeceksin öldükten sonra, Zamanında yapacaksın her şeyi, Pişmaniyetin senin kalbini yok edip öldürmeyecek, Saldırmayacaksın ondan sonra oraya buraya, Keşke sevmeseydim de demeyeceksin, Keşke sevmeseydi de… Kabul edeceksin her şeyi zamanında, Sevdiğinin seni sevmediğini, Özlediğinin seni hiç aklına bile getirmediğini, Sen onu beklerken onun seni hiç umursamadığını kabul edeceksin, Kabul edeceksin varken yok olmayı, Kabul edeceksin işte diriyken ölü bir mezar taşı olmayı, Kimsenin umursamadığı, Sevdiğinin bile,dönüp yüzüne bakmadığı bir mezar taşı olmayı kabul edeceksin..

arkadaşlık sitesi bedava mesajlaşma ilişki sepeti'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. O kadar uzakta değilsin bana sadece ellerimiz uzak kaldı gurbetin ortasında, sen ne olursa olsun benimsin benim gelinimsin bebeğim seviyorum seni helalim. Hayat bir yarış benim için zorlu ve acımasız, seninleyken unutuyorum bütün hayat telaşını seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat seninle bir bütün olduğumu anlıyorum kimsenin bozamayacağı bir bütünüz aşkım seni seviyorum.

Yeni nesil arkadaşlık arkadaşlık sitesi bedava mesajlaşma olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. Bensiz gitme sakın uzaklara sensizliğe dayanamam asla unutma. Seni her anımda yaşamak isterken uzağımda kalırsan dayanamam ağlarsam yüreğim ağlar ağlarsam hayat ağlar dünyamda seviyorum seni unutma bunu asla. sevmek hersabah onu görmekse sevmek herakşam onu hayal etmekse bu sevmekdeğidir aşık olmaktır Sen benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seviyorum seni aşkım. Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar , ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var. Bir Sus Payı Büyüklüğünde Ömrüm Kaldı Ve Ben Sustum... Neyi Bulmusum ki Neyi Yitireyim.. Uzaktan sevmek daha güzeldir bazen, ne incitir, ne acıtır, ne yaralar ne kanatır, gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun varlığıyla huzur bulduğun bir denizin, yakınında yürümek gibidir böyle sevmek.