arkadaşlık sohbet

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

ARKADAŞLIK SOHBET

ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu arkadaşlık sohbet sitesi 'dir. Güneşin olmak isterdim senin. Hatta gün ışığın. Hatta sabah yüzüne vuran ilk ışık olmak isterdim. Işığın olmak isterdim senin. Sabah uyandığında ilk beni görmeni, gülümsemeni isterdim. Perdelerin arasından sızmayı başarmış gün ışığı gibi gelip göz bebeğine girmek isterdim. Sonra kendimi görmek isterdim göz bebeğinde, gözbebeğin olup. Göz bebeğindeki ışık olmak isterdim… Sızmak isterdim tüm sıcaklığım ve sevgimle kalbine. Bir anda ısıtmak isterdim seni. Sıcaklığın olmak isterdim. Buz tutmuş hiçbir zerren kalmasın isterdim. Öyle sızmak isterdim ki her çatlaktan içeri gireyim, yayılayım bir anda. Seni ısıtan sıcaklık olmak isterdim… Bir gülümseme olmak isterdim yüzüne yayılan. Sen istemesen de gelip yüzüne yapışan bir gülümseme. Işık gibi bir anda tüm yüzünü aydınlatan bir gülümseme olmak isterdim.

arkadaşlık sohbet sitesi ilişki sepeti'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Geçemidir İnsanı HüzünIendiren, yoksa İnsanmıdır HüzünIenmek İçin Geceyi BekIeyen?geçemidirseni Bana Düşündüren Yoksa Benmiyim Düşünmek İçin Geceyi BekIeyen Buruk Bir Duygu YükIenirse Yüreğine, GözIerin Zaman Zaman TakıIırsa UzakIara, KuIakIarın Zamansız DeIi Gibi ÇınIarsa, biIki BiryerIerde ÖzIenmişsindir. Sen DeIi Bir Yağmursun Ve Bense O DeIi Yağmura Hasret KaImış Bir Avuç Toprak. Sen Yaşadığım Bir Ömür Gördüğüm En GüzeI GünIerimsin Sen Her Gece RüyaIarıma Giren Bir Tanecik SevgiIimsin.

Yeni nesil arkadaşlık arkadaşlık sohbet sitesi olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. O yokken hayır sevmiyorum, unuttum deyip, onu görünce elin ayağın birbirine dolanıyorsa; aşıksın işte.. elinizde sahip olduğunuz tekşey çekiç ise, herşey çivi görünmeye başlar Madem sevmiyorsun o zaman sahip çık gözlerine ! Dönüp dolaşıp değmesinler gözlerime. Sen benim ömrümden sadece zamanımı almadın.şimdi ne umudum ne hayallerim nede seninle ilgili düşüncelerim kaldı hep sen giderken ardından gittiler birer birer Hüzün yakışmıyor bu aşka gülüm. Hüzün yakışmıyor ama: Gece sen yoksun ve ben buradayım.