aşk ve arkadaşlık

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

AŞK VE ARKADAŞLIK

çiçek suya, gönül sevgiye, hayat umuda, onur güvene muhtaçtır sen ise doğru yolu gösterecek birine muhtaçsın. Oda sende var zaten kötülüklerden arınmış bir yürek yeterki kullanmasını bil ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu aşk ve arkadaşlık 'dir. Gülmek için mutlu olmayı bekliyorsan o zaman öldün.

aşk ve arkadaşlık ilişki sepeti'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. günese baktım,aya baktım,yola baktım,bişey göremedim.Ama bakmak bişey deilmiş önemli olan anlamakmış..

Yeni nesil arkadaşlık aşk ve arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. Sen ki bana mazimi unutturan ve geleceğe dair bi yaşama sebebim olmasını hatırlatan kişi, Elimden tutup bir melek misali beni kanatların ile sarıp ve en derin sevdalara götüren kişi, Menzilim sensin,seni ben bu askin kıblesi yaptım ve her gün dua eder sana bu açılan kollar. Anlamamak mümkün mü seni;aşkı senden hariç kim bukadar güzel bana anlatabilirki? Kimler bana senin verdiğin bu sonsuz mutluğu yaşatabilirki? Adaletimsin,tapınağımsin,kul köle olmuşum, tek hükmedenimsin.