aydın arkadaşlık siteleri

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

AYDIN ARKADAŞLIK SİTELERİ

ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu aydın arkadaşlık siteleri 'dir. Eğer böyle olmadıysa eğer biri bunlardan döndüyse kişi kendini de karşısındakini de kandırmamalıdır ben aşıktım diye ya da ben aşkı yaşadım senle diye… Üstelik çoook hiç dememelidir… Çünkü yaşadığı şey aşk değildir.Sadece aşk sanmıştır ve karşısındakinin hayatını mahfetmiştir. Bilse de bilmese de ömür boyu bunu yaşayacaktır… Bir mahfedişin bedellerini… İlahi adalet vardır çünkü… Birde aşkın etkileri vardır. Dış etkileri, aşksızlığa neden olan etkiler… Aşıklara yapılan etkiler, bencillikler… Kutsallığın arkasına sığınmalar…Onlar allahın yüzüne bakmayıı bırakın öldüklerinde toprak almayacaktır onları… Asla gülmeyeceklerdir, ne zaman gülseler (ki gülerler herkese) hep canlarını yakacak şeyler yaşayacaklardır. Birde ikili oynayan dış etkiler vardır. Sana ayrı diğer kişiye ayrı konuşurlar. Amaçları sadece kendilerini iyi göstermektir. Hatta daha önce buna benzerlikler yaşanmıştır ama bi taraf hala dersini almamıştır… Aşk bitince mahfedilişliğin ardından bir boşluk sarar önce…Med-cezir yaşanır… Bir öyle bir böyle düşünmeler, sonra gerçekler çarpar tokat gibi yüzüne… diye bir gong sesi çınlar beyninde kulaklarında.. Farkındalığı yaşarsın… Farkındalık, en güzel anlama biçimidir… Sonra bi sallantıya döner med-cezir… sonra yeni kabına sığmaya çalışmanın hareketliliği… Sonra bakarsın ben ne yapıyorum diye?

aydın arkadaşlık siteleri ilişki sepeti'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni… Yaşamak mı benimkisi söyle sevgili? Seni gördüğümden beri çekiyorum aşk derdini, sana söylemek istiyorum sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum belki ama 2 kelime kurdum içimde seni seviyorum. Yalansız dolansız bir aşk benimkisi, kimse bilmez içimdeki seni, derdimin dermanısın sevgin içimde ebedi kimse durduramaz içimdeki sevgini seni seviyorum.

Yeni nesil arkadaşlık aydın arkadaşlık siteleri olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. Bir iğne batırırsın kendine… Canın yanar… Dönersin özüne.. Öz… Sen bildiğin sen, dilinle söylediğin, anlattığın sensindir, doğru insanlarda bu dilde de icraatta da böyledir. Dili başka icraati başkaysa iğne daha az acıtır canını… Şanslı mısın bilemezsin canın az acıdığı için… Hareketliliğin durulur, nasıl yaşıyorsan öyle yaşamaya dönersin… Biraz daha uykusuz, biraz daha az yiyerek, çalışarak, konuşarak, ağlayarak, gülerek… Ama aslında senin yapmayacağın şeyleri yapmaktan vazgeçersin kirletmezsin kendini… Aşk bitti diye üzülürsün, aşkı da aşkınıda yaşamak güzeldir çünkü senin için. Aşkı istersin yeniden ama inanmazsın artık, güvenmezsin, sarılmazsın aşka, o en güzel duyguyuda yaralamıştır sırtına hançeri sokup çevirenler… Sadece kendilerinden değil, inandığı her şeyden mahrum etmiştir… ve hala uyur… uyur… uyur… gözleri açık uyur… Rahat uyur… huzurlu uyur… Çünkü duymaz evreni, sağırdır… ve sağırların kapısı çalınmaz… Ya kapıda beklersin açılır belki diye, ya da kabuğuna çekilirsin… hava ışıyor, deniz çarşaf gibi, martıların sesi geliyor ama görünmüyorlar.. denizi seviyorum, hep seveceğim, seni sevmekten vazgeçmeyeceğim dediysem bir kere, deniz beni sevmekten vazgeçene kadar sözümde dururum ben