clup arkadaşlık sitesi

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

CLUP ARKADAŞLIK SİTESİ

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak clup arkadaşlık sitesi ilişki sepeti üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. Senden Ayrılmak Degilde Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun … Benden Sonra Lanet oLası eLini Kim tutacak Kim Sevecek Kim Saracak Seni… Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun .. Senden Ayrılmak Degilde O öPüp Koklayamadığım Kıyamadıgım Saclarını Kim eLLiyecek ..Benim Zoruma Ne Gidiyor BiLiyormusun.. Senden Ayrılmak DeğiLde .Sana Doya Doya Seni SEviyorum Diyemedim ya. Sana Kim Seviyorum Diyecek Benim Zoruma Bu Gidiyor.. Kim Tuta BiLir Senin eLini Kim Sara BiLir Senin boşlukta oLan Yerini. Aklıma Geliyor İlk Tanıştığımız Gün Geliyor.. HatırLıyormusun iLk Seni Seviyorum Dediğimi..iLk Sen Deniz GözLümsün Dediğimi Hatırlıyormusun.. Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun Zamanı Geçmişe Döndüremiyorum ya..Zamanı Geri Çeviremiyorum ya. Yanıyor Yüreğim .. Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun ..DünyaLArı Verdim DünyaLarı Yıktım.. Sana Varya Ömrümü Verdim.. Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun.. Anlamadın AnLayamadınya Beni…

ilişki sepeti clup arkadaşlık sitesi 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Sevdiğim canımı pazar ettide , bir akça fiyatım olmadı benim.Meydanı dar ettim nice yiğide , bu aşka mecalim kalmadı benim.... Kalbimdeki aşka dudaklarımdaki gülüşe akşam akan göz yaşlarıma ancak sen layıksın çünkü sen benim için özelsin aşkım. Aşk bir film gibidir tanıtımını görmeden güzellikleri anlamazsın. Biraz sevmek diye birşey yoktur . . Ya öleceksin aşkından, Yada vazqeçiceksin . . Kimileri vardır aşkın en yücesine layıktır. Kimileri vardır aşkın en yücesini versen de, aşağılıktır. Belki de; aşkın gözü kör olduğu için göremedik birbirimizi.

Sohbet etmek için clup arkadaşlık sitesi ilişki sepeti üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. Kelebek misalidir aşk Uçarsın bazen soluksuz Yada düşersin kimi zaman uçsuz bucaksız Bazen bir volkan olur yüreğin Bazende üşür titrer ellerin Bazen bir çocuktur yüreğin Bazende gözünde bir kahramandır sevdiğin İşte dedim ya kelebek misalidir aşk Anlamayana ömrü günlük Anlayana bir ömürlüktür aşk... Elimi yemin gibi tutarsan yar yüreğini canım gibi taşırım. Hoşgörünüzü tutumlu kullanın. Çünkü ona muhtaç olanların sayısı çok fazladır. Hava aşık olmak için ideal de, İnsanlar pek değil.