en popüler arkadaşlık siteleri

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

EN POPÜLER ARKADAŞLIK SİTELERİ

ilişki sepeti en popüler arkadaşlık siteleri en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Dün gece şarkılarda dinledim seni Hepsinde sen vardın seni gördüm, hayalini Sanki yanımda oturup tutmuştun ellerimi Nağmeler arasında aradım gözlerinin rengini Dinledikçe şarkıları sana olan özlemimi Daha da artırdı güftelerin o eşsiz güzelliği Buğulanan gözlerimi sildiğim o mendilimi, Melekler getirsin gör sana olan sevgimi İçtiğim biranın yudumunda aradım teselliyi Sanki birlikte kaldırıyorduk kadehimi Geldim diyordun yanıma uzatıyordun ellerini Olsam da sevginle sarhoş unutamadım seni Daha da çok özledim seni ve gözlerini Nağmelerle coştuğum bu eşsiz geceyi Yıldızlarla paylaştım sabaha kadar sevgini Sevginle kor olmuş bu zavallı yüreğimi Atabilsem mavi denizlere unutabilsem seni Sen gemini vurdun sahile, kustun bana sevgini Coştun ırmak gibi çağladın, akıttın yüreğini Dinledim hep ah ederek, hüzün dolu sevgini Bense kördüğüm olan dilimde ki bu heceyi Söyleyemiyorum asla seni ne çok sevdiğimi Unutmak kolay mı sandın böylesine bir sevgiyi Özleminle yoğrulmuş bu yaralı yüreğimi Ne şarkılar teselli etti nede güftelerin güzelliği Dün gece şarkılarda dinledimse seni Meleklerle paylaştım sana olan sevgimi.

ilişki sepeti en popüler arkadaşlık siteleri 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Sen benim sadece duygularım değilsin, sen benim hayatımın tek sahibisin bitanem. Beni ne kadar seviyorsun diye sorup durma. Annemin veliahtısın işte! Saniyeler sonrası ne olacağını bilmezken, yıllar sonrası için hayaller kurdum seninle bitanem.

ilişki sepeti en popüler arkadaşlık siteleri aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Unutmak! İşte en iyi intikam! Git, varsın seni eller mutlu etsin. Ruhum hala gece, ama; Gün aydınlık yine.. Sevilseydik, sevmekten nefret etmezdik. Derdi dünya olanın, dünya kadar derdi olur. Marifet sarılmakta değil, sarılıp bırakmamakta. Her şey neye layıksa ona dönüşür.