en yeni arkadaşlık sitesi

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

EN YENİ ARKADAŞLIK SİTESİ

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu en yeni arkadaşlık sitesi 'dir. Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım.. Yeni nesil en yeni arkadaşlık sitesi olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesidir. Bana unut dediler seni. Unuttum; ama seni değil, bana seni unut diyenleri.

Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim... yeni nesil mobil uyumlu en yeni arkadaşlık sitesi ilişki sepeti siz değerli üyelerine ücretsiz mesaj gönderme olanağı sunuyor. İsteyipte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım ki, ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!!!

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledir ki nerde imkansız varsa onu seçer. ilişki sepeti en yeni arkadaşlık sitesi en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaşlar bulabilirsiniz. Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Hayattır aslında seni sevmek, ben sevdikçe yaşıyorum hayatı ben adınla başlıyorum güne adınla kapatıyorum gözümü biten günlere.. Sen hayatımın tek Kuralı, yaşadığım günlerin tek Hatırası olucaksın bu kalpte.. ilişki sepeti en yeni arkadaşlık sitesi 'ni kullanarak yeni arkadaş edinmek oldukça kolaydır. Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor... ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan en yeni arkadaşlık sitesi 'dir. Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa.