iyi yabancı arkadaşlık siteleri

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

İYİ YABANCI ARKADAŞLIK SİTELERİ

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak iyi yabancı arkadaşlık siteleri ilişki sepeti üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. Dört yanımı saran bu bekleyişlerimden alıp kendimi beklentisiz yarınlara adıyorum.. Saçma sapan bir hayatın orta yerinde içimdeki mahşer kalabalığında kaybolmamak adına dilsiz suskunluklar biçtim lisanıma… Sağır bir yalnızlık anlamsız sensizliğimle yaşadığımdan çok yaşlanıyorum… Aynalar neden bu kadar acımasız neden bu kadar gaddar? Çocuksu gülüşümü masum bakışımı silip attı yüzünden umursamazca… Oysa ben her sabah aynaya baktığımda çocuk gülüşlerimi biriktiriyordum yarınlarıma titiz bir itinayla… Oysa ben her sabah aynaya baktığımda gözlerimde biraz sen biriktiriyordum birgün gözlerimdeki boşluğu doldurman umuduyla… Şimdi gözüm sensizliğin yangınlarında yanıyor kör olurcasına… Bu sefer kötü yandım ateşle oynadım… Seyri firur etmenin zamanı geldi artık senin olmadığın bu içimden çekip gitmenin zamanı geldi.. .

ilişki sepeti iyi yabancı arkadaşlık siteleri 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi... Bir insanin özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın bir tanesi olmalı oda senin gibi… Ben seni sevmek için değil, sevmenin nasıl olduğunu gör diye sevdim... Sen benim alın yazımsın...

Sohbet etmek için iyi yabancı arkadaşlık siteleri ilişki sepeti üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. Dağılmıştı saçları...yastığını kaplamıştı o ipek saçları....dokunmak okşamak istedim saçlarını...ama cesaret edemedim..mis kokusunu uzaktan kokladım yanına yaklaşamadım.. istanbul sana susamalı...benim sana susadığım kadar Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe dokunmaya benzer! Sen o suya yazı yazdın şimdi güneşim doğmasını bekle!!