mersin arkadaşlık siteleri

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

MERSİN ARKADAŞLIK SİTELERİ

Hemen basit üyelik formlarını doldurarak mersin arkadaşlık siteleri ilişki sepeti üyesi olun yeni inanlarla tanışın yeni bir arkadaş bulun. Yüzüne baktığında, konuşmadan anlamalı derdini, tasasını, öfkesini, sevincini, coşkusunu…vs. Güven duymalı, herşeyiyle. Başını göğsüne koyup, huzurla uyuyabilmeli, tüm düşüncelerinden arınmış olarak. Babası, abisi, arkadaşı, dostu, sırdaşı, anası, çocuğu olmalı…Şımarabilmeli yanında. Kıskanılmalı zaman zaman da… Bir eşi olmalı insanın!!! Sabah yolcularken işine, içi acımalı, daha yollarken özlemeye başlamalı. Akşam dönüşünü beklemeli sabırsızlıkla. Gözleri yollarda kalmalı ve kapıyı çalmadan açmalı…aşkla karşılamalı, hasretle sarılmalı boynuna, özlemle koklayıp, yıllarca uzak kalmışcasına! Her günü bir başka güzel olmalı yaşamın, bir başka özel, bir başka soluklanmalı her anında. Verdiği hiç bir şeyin yeterli olmadığını düşünüp, kahrolmalı, daha fazla ne yapabilirim diye düşünmeli. Mutluluk saçmalı etrafına. Bir eşi olmalı insanın, cennetten köşe almışcasına sevdiği, sakındığı, bakmaya kıyamadığı…Her bir hücresinden aşkın fışkırdığı, çölde okyanusu yaşadığı bir eşi olmalı!!!

ilişki sepeti mersin arkadaşlık siteleri 'ne üye olarak online üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilirsiniz. Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar Seni Seveceğim... İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar...

Sohbet etmek için mersin arkadaşlık siteleri ilişki sepeti üyesi olun hiçbir ücret ödemeden bayan ve erkek arkadaş bularak ücretsiz arkadaş sitesi ile mesaj gönderin. Kursun sesi kadar hizlidir yasamak, ama öyle zorki kursunu havada sevgiyi yürekte tutmak Önceleri hasreti hiç tatmadim, yarimden hiç ayri kalmadim, biter diye takvimlere baktim. Zor geldi ayrilik alisamadim. bır ınsan bılmıyorsa ne ıstedıgını hem senı hem kendını zıyan eder dıbını gormedıgın suya gırmedıgın gıbı sonunu bılmedıgın sewgıyede teslım etme kendını herşeyin bitmesi için bir yerden başlamak,ölmek için yaşamak gerek!!! Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken .. Hayat söylesene nasıl yaşayayım seni? Ya anlat bana kendini ya her defasında takma çelmeni, yada gel vazgeç bu oyundan ver ellerini...! Gencliginde yüreginin sesini iyi dinle, yaslandikca duymazsin.