sohbet arkadaşlık siteleri

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

SOHBET ARKADAŞLIK SİTELERİ

Öyle çok yanar ki canın, Dünyadaki bütün suçları işlediğini sanırsın. Oysa sadece sevmişsindir.. İnsanLar Arkanızdan konusuyorsa onLardan öndesiniz Demektir Umarım bu aşkı yüreğime yerleştiren kudret, bir gün bir yerlerde karşılaştırır bizi!… Bişeyi kazanmak için bazı şeyleri kaybetme riskini göze alabilmek gerekiyo ve o zaman kaybesende kaybettigin için degil vazgeçtigin için yenilirsin Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, kalbin içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sonsuza kadar seveceğim. ilişki sepeti sohbet arkadaşlık siteleri en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz.

ilişki sepeti sohbet arkadaşlık siteleri 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Milyonlarca ses tonu vardır ama sadece birini duyduğunda aptallaşırsın. Eller bana kalpsizsin diyorlar, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar!!! Seni dar ağacındaki bir mahkumun ,hayatı sevdiği kadar seviyorum… yalan söyleyip kurtulmaktansa doğruyu söyleyip kalırım Aşkı Sana Dair Şarkılarda Arıyorum Ama Hiç bir Şarkı Seni Anlatamıyor Bana Sen Kelimelerle Anlatılamayan insansın.. haya ta bir kere bak son gürüşün olur ozman Ben Aşkı uzaklarda Değil bebeğim Senin Gözlerinde Aradım Ellerinde Hissettim Nefesinde Farkına Vardım.

Benim için Hayat Sen, Nefes Sensin bebeğim. ya seni sevebilecegim kadar yakınlaş yada ınutabilecegim kadar uzaklaş ya delice sev yada dürüstce terk et ama asla kandırma Aşkın ne demek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum Güvenme Vefasızın Tekine Bugün Över Yarın Söver Sen Zaten Artık içimde bir Alevsin Kalbimde Merkezsin beynimdeki Düşüncelersin Nefesimdeki Ses’sin, Sen benim içimdeki BEN’sin Aşkım. hayat asla gec kalmayi affetmez Sen Benim Aşk Oyunum Değil Hayatımdaki En Büyük Oyunsun Bebeğim, Sen OLmazsan ben Olamam Bu hayat oyununda Sevgilim. ilişki sepeti sohbet arkadaşlık siteleri aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi.