sosyal arkadaşlık sitesi

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

SOSYAL ARKADAŞLIK SİTESİ

ilişki sepeti sosyal arkadaşlık sitesi en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Acı benimle gelir Birçok kelime, Kitap kandırır, Kapağı tavana bakar, Rakamların sayfa çığlığı, Işınlanıp gelmiş sevda, Oturmuş yanıbaşına, Bilemezsin, Bir göz, Gözlerine nasıl da saldırır, Kaçamazsın, Gönlü toprak kokan, Karıncanın hikayesi, Bana birgün, Sana sonsuzluk kalır, Duvarda salınan zaman, Ağlar gözleri yaşlı anam, Derdim ya hani, Gözleri gökyüzümde dolaşan, Gideceksen temelli, Akşam vakti toparlan, Islanıp gelmiş, Bilemezsin, Bir temmuz gecesinde, Adı yadigar kalan….

ilişki sepeti sosyal arkadaşlık sitesi 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. İnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama insanı güzel insan yapan ağızdan çıkan sözdür. Sevdiğini belli et; gizlemek başkalarına fırsat vermektir. İnsan ne kadar güzel giyinirse giyinsin son elbisesi kefendir. Ne kadar ev değiştirirse değiştirsin son gideceği yer topraktır. Şükür etmedikten sonra Dünya'ları yesen ne fayda! başladıktan sonra; bir kuru ekmek değmez mi Dünya'lara! Kötü insanlar korkudan boyun eğerler. İyi insanlar ise yanlızca sevgiden.

ilişki sepeti sosyal arkadaşlık sitesi aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi.