tamamen bedava arkadaşlık sitesi

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

TAMAMEN BEDAVA ARKADAŞLIK SİTESİ

ilişki sepeti tamamen bedava arkadaşlık sitesi en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Bu son ayrılışımız olacak Ellerimiz bir daha elveda Diyerek ayrılmayacak Canımız bir daha bu denli yanmayacak Sözlerimiz anlamını yitirmeyecek Gözlerimiz bir daha yalan söylemeyecek Bir başka kalplerde Yaşayacağız sevgimizi, Bir daha asla birlikte Olamayız Unutma bu son ayrılışımız Biz hiçbir şeyin değerini bilmedik Doğru dürüst sevmeyi bile beceremedik Bir rüyaydı geldi geçti sadece… Yaşamadığımızı farz et Gerçek şu ki gönlüm Şimdiden sana hasret. Biz bitti dedik ama bitmedi Ya kalplerimiz acaba onlar silebildi mi kalbinden sevgimizi?

ilişki sepeti tamamen bedava arkadaşlık sitesi 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Erkeğin vedası devrim gibidir, yenilikleri getirir. Kadının vedası darbe gibidir, herşeyi bitirir. Sen yine sükutu giyin... Dilersen hiç konuşma... Ben kelamlarımı çürüttüm yolunda... Çarpsa da bir tokat gibi yüzüme... Her harfi yoluna heceledim... Ve bilesin üstüne aşk'ı giydirdiğim... Söz verdim ben bu yüreğe... Hiç bir harfi bir cümleye kurban etmedim.

ilişki sepeti tamamen bedava arkadaşlık sitesi aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Beni sevenlere işte tebessümüm, Ve benden nefret edenlere iç çekişim. Ne olursa olsun başımın üstündeki gök, Ve, işte kaderle boy ölçüşecek yüreğim. Bir anne evladını 9 ay karnında, 3 – 5 sene kucağında ve ömür boyu kalbinde taşır. İstediğiniz her şeyi yapmakta özgürsünüz. Katlanacağınız şey sadece sonuçlarıdır… Adam: Ne kadar güzelsiniz. Kadın: Ne yazık ki ben sizin için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Adam: Öyleyse siz de benim yaptığımı yapın; yalan söyleyin… Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın.