tanışma sitesi ücretsiz

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

TANIŞMA SİTESİ ÜCRETSİZ

ilişki sepeti tanışma sitesi ücretsiz en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Hasret denen acı şarap, Beni böyle etti harap, Ayrılığı yazan kitap, Olmaz olsun olmaz olsun… Elim titrer döner başım, İçim yanık dinmez yaşım, Gurbet elde mezar taşım, Olmaz olsun olmaz olsun… Sen sevdamsın canımda kan, Anıyorum seni her an, Sende bana doğmayan tan, Olmaz olsun olmaz olsun… Elde derya cilveyle naz, Şu yüzüme sen gül biraz, Sensiz gelen baharla yaz, Olmaz olsun olmaz olsun… Cantekin der; gurbet eza, Bu ayrılık bana ceza, Sılam sensiz toprak feza, Olmaz olsun olmaz olsun…

ilişki sepeti tanışma sitesi ücretsiz 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin hiçbir önemi yoktur. Yanıltmasın seni masum bakışlar, bazılarını şeytan ayakta alkışlar. Anlamayanlar için dilimi, vefasızlar için yüreğimi yordum! Bir yalan hangi amaçla söylenirse söylensin her zaman en kötü gerçekten daha kötüdür.

ilişki sepeti tanışma sitesi ücretsiz aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır. Başkalarının yolunda yürüyenler, ayak izi bırakmazlar. Baktın olmuyor, Bakmayacaksın. Dumanı olmayan ateşler icat ettim, kimse bilmesin diye yangınlarımı. Temize çektim tüm yenilgilerimi. Şimdi susuyorum en çöl yanımla. Şairim konuşuyor: Aşk’a , Ayrılığa , Eyvallah..! Kadının huyu para yokken, erkeğin huyu para çokken anlaşılır ! Bir erkek terbiye edildiği vakit bir tek fert; bir kadın terbiye edildiği vakit ise bütün bir aile terbiye edilmiş olur. Kimse elindekinin değerini bilmez sαhip olduğu sürece; Amα bir gün onu kaybettiğinde geç kalınmış tek bir söz: Keşke.