türk arkadaşlık siteleri

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

TÜRK ARKADAŞLIK SİTELERİ

ilişki sepeti türk arkadaşlık siteleri en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Üşüyor musun kalbim? Üşüyorsan yakayım ciğerlerimi. Meğer , ayrılıklara doğmuşuz biz. Günahlarla dokunmuş ölümüne sevgimiz. Yine terkedildik baharlar gelmeden.. Yine bize ağıtlar kaldı terkedilenden. Hadi gidelim yaban ellere.. Yalanın olmadığı, Çiceklerin hiç solmadığı, Yetim çocukların düşlerine gidelim. Sürgüle, kırılmış kapılarımızı, Yak, çileye yoğrulmuş anılarımızı.. Hadi gidelim artık güneş doğmadan. Sahillerimize ateşler uğramadan. Gidelim kalbim, uçsuz bucaksız ummanlara. Üşüyor musun ayrılıklarda kalbim ? Üşüyorsan yakayım umutlarımı. Meğer, acının toprağında filizlenmişsiz. Batan dikenleri gül diye severken, Sevda hiç bitmeyecek zannetmişsiz. Yanıldık be yüreğim, Dağ gibi yüreğimizle yıkıldık be yaralı kalbim. Hadi hazanlar vurmadan gözlerimize. Bir daha çıkmamak üzere Zifiri karanlıklara girelim. Biz kır çiçeklere alışkınız. Kirpiklerimize ateş düşmeden, Bu can hasretlikte közlenmeden, Bir daha dönmemek üzere Karlı yamaçlara, küskün baharlara gidelim.

ilişki sepeti türk arkadaşlık siteleri 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. İnan kimselerde gözüm yok, senden başka! Kekeme bir yalnızlığın heceleridir tekrar edilen bu hüzün! Ve benim canımı taşıyan iki kişilik aşktır başkasıyla büyüttüğün. Bazen yanlış biriyle tanışmak, hayatının geri kalanını yanlış yaşamana sebep olur!

ilişki sepeti türk arkadaşlık siteleri aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Bilgi cesaret verir, cehalet küstahlık. Yitirdiğin servetinse dönüp arkana bakma! Sevdiğin vefasızsa, unut kafana takma! Ama yürekten sevenin varsa onu asla bırakma. Seni özledim diyorsam ; Bil diye değil , gel diye. İnsan hakikat ile hayali birbirine katık ederek yaşar. Ayağımız yerde iken ; Gözlerimiz göktedr! Bir kadının Hassas oldugu 3 şey vardır ; Gururu , Namusu ve Yüregi. Sakın Gururunu incitmeyin. Namusuna laf Etmeyin ve sevgisini Kazandıysanız eger , O yürekten Hiç gitmeyin…