türkiyenin en buyük arkadaşlık sitesi

ilişki sepeti'nde yeni misin? Kayıt ücretsiz'dir!
RUMUZ:
Boşluk bırakmayın özel karakter kullanmayın! en az 3 en fazla 15 karakter girebilirsiniz!
*
E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
ŞEHİR:
Yaşadığınız şehri belirtin!
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Giriş

TÜRKİYENİN EN BUYÜK ARKADAŞLIK SİTESİ

ilişki sepeti türkiyenin en buyük arkadaşlık sitesi en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Eskiden kimi sarkilarin ne kadar anlamli oldugunu düsünürken, simdi ayriligin ardindan calinan her sarki umutsuzlugumu ve sevgimi anlatiyormus gibi geliyor… Sevdigim ne cok sarki varmis, bunu senin gidışın gösterdi bana… Her sarkida sen varsin, her yerde, her gördügüm insanda, denizde, gecede, uykumda… Nasil beceriyorsun her yerde olabilmeyi… Bu bir marifetse eger, neden benim yanimda degilsin ki? Gözyaslarim asilligini yitiriyor ve yenik düsüyorum sevdana… Gittin! Belki de hic gelmemistin ben, geldigini sandim… Ayak uyduramadim yorgunluguna… Dudaklarina düslerindeki öpüsü konduramadim… Kimi zaman bir cocuk oldum gülüslerinde simaran, kimi zaman bir kadin; dokunuslarinda kendini bulan… Ama! En cok da imkânsizin oldum… Her gelisimde bir kez daha gönderdigin oldum… inanamadigin, Yenemedigin, üzerinden atlayamadigin korkularin oldum… Agladigin, bagirdigin ya da sustugun isyanin oldum, sessizce bosalan gözyaslarin, birikmisligin oldum… Yüregindeki kadin ben olmak isterken yüregine siginan ve tozlanacak olan bir ani oldum… Haketmediklerin, artik yeter dediklerin ve herseyin olmak isterken belki de hicbir seyin oldum… Söylesene ben gercekten senin neyin oldum? Sesin hep uzaklari cagiriyordu, ben üstüme alindim, sana geldim… Bilseydim, bana ait olmayan bir seslenisi sahiplenir miydim?

ilişki sepeti türkiyenin en buyük arkadaşlık sitesi 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Seninle her yere gelirim dediysem, o kadar da değil; ihmale, ihanete, şerefsizliğe gelemem! Yeni bir başlangıç değil, mutlu bir son lazım hepimize. Canın yandığında anlarsın, canından çok kimseyi sevemeyeceğini. En fakir insan bir kuruşu olmayan değil, bir hayali olmayandır. Yüreğini yakan felaketler varsa yangınını söndürecek mucizeler de vardır elbet.

ilişki sepeti türkiyenin en buyük arkadaşlık sitesi aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. ilişki sepeti ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Hayat o kadar acımasızdır ki; Bazen doğru olanı yapmak için, En çok istediklerimizden vazgeçmemiz gerekir. Hayallerimizden bile. Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür. Akıllı, sustuğu vakit tefekkür, konuştuğu vakit zikir eder, baktığı vakit de ibret alır. Gönül Kapısı Herkese Açılır mı? İki Laf Eden Adam Sayılır mı? Bakma İnsan Oğlunun Uyruğuna, Tanıyamazsın Basmadıkça Kuyruğuna. Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez. Bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurumun kenarındayken bile gülümse.